Nahrávam...

« Všetky Podujatia

  • Toto podujatie už prebehlo
okt 7

PEVNOSŤ A LÁSKAVOSŤ (NIELEN) NAŠIM DEŤOM – AUREA – KOMUNITA ŽIEN

07.10.2023 o 15:30 - 20:00

9,00€ – 27,00€

Podujatie navigácia

banner FB 7

“Zlepši si vzťahy s Tvojimi deťmi prostredníctvom empatie, pevnosti i láskavosti”

 

MILÁ ŽENA, MILÝ MUŽ.

Máme pre Teba niečo výnimočné – stretnutie, ktorého téma i zámer sú šité na mieru všetkým rodičom, pretože pevné hranice i zdravý, láskavý prístup je stále aktuálnym a významným pilierom (nielen) rodičovstva. A tak, keď zažívaš výzvy vo výchove detí, cítiš nesúlad v partnerskom vzťahu, prežívaš stresové situácie, potom si na správnom mieste. Spolu sa nám tým prejde lepšie… 

________

KEDY: 7.10.2023, 15:30 – 20:00 hod.

KDE: Pálffyho Palác, Panská 19, Bratislava

________

Stretnutím nás budú sprevádzať:

ANIKÓ HOLZMANN – sprievodkyňa vedomým rodičovstvom, holistická koučka

Empatia robí divy (nielen) vo výchove a striedavej starostlivosti. Svoje poznanie, ako budovať naplnenejšie, harmonickejšie a zdravšie vzťahy (nielen) s deťmi, bude zdieľať Anikó Holzmann, ktorá porozpráva, čo prináša empatia a pochopenie do rodín a ako nám môže pomôcť Human Design, lepšie vnímať detskú dušu.

MARTINA MÓZSI – psychologička, terapeutka, tvorkyňa projektu Family Expert

Besedu doplní Martina Mózsi, ktorá sa primárne venuje poradenstvu s deťmi po rozchode. Cez vlastnú  skúsenosť výchovy svojich vlastných deti v “striedavke” sa rozhodla, že sa bude venovať  poradenstvu a vzdelávaniu “AKO DOBRE obnoviť rodinný systém po rozvode rodičov a minimalizovať negatívny dopad rozchodu.”

ZUZANA TREPKOVÁ ZO ŠKOLY INTUÍCIE – Spolumajiteľka a lektorka Školy intuície, žena, ktorá po 14 rokoch v bankovníctve, rozvode prešla postupne k napĺňaniu svojho poslania, a tým je otváranie intuície u detí. Je zároveň mamou dvoch synov, s ktorými má nádherný, blízky a harmonický vzťah. 

LAURA MARTVOŇ A ZUZANA PEKELSKÁ Z BOHO STUDIO:  Laura a Zuzka, sú dve nádherné a inšpiratívne ženy a zároveň slobodné maminy spolu piatich detí, vďaka ktorým si prešli liečením svojich vlastných tráum, bolestí, aby našli svoj vlastný stred pri ich výchove. Dnes posúvajú ich skúsenosti ďalej formou poradenstva a kombinovania rôznych terapii, napríklad aj aromaterapie. 

JANA TEŠKOVÁ A JEJ MEDOSVIEČKY – Na cestu sebarozvoja ju priviedlo ochorenie syna pred 18-imi rokmi. Klasická medicína vyčerpala svoje možnosti a tak začala hľadať iné cesty… A to ju práve priviedlo k samej sebe…prešla si veľkým množstvom kurzov, ukončila svoje 25 ročné pôsobenie rádiologického technika v onkologickej nemocnici a teraz sa venuje výrobe ušných a telových sviečok.

MAIA ART A JEJ UMENIE DUŠE – Majka spolutvorí našu Aurea komunitu a v jej rukách vznikajú krásne diela, obrazy, mandaly, maľované tričká. V tvorivosti vidí kľúč a do priestoru vnáša Majka harmóniu, kreativitu a hravosť. Na našom sobotňajšom programe si pre nás pripraví spoločné tvorenie, ktoré nás uvoľní a radosť urobí 🙂  

________

VSTUPNÉ S DARČEKOM:

Vstupné pre členku Aurey je v sume 23 eur,  obyčajný vstup je v sume 27 eur. 

Budeme mať aj online záznam z podujatia vo zvýhodnenej sume 9 eur (do 7.10.2023), s ktorým si budeš môcť pozrieť zaujímavú diskusiu z pohodlia svojho domova.

Ako symbol poslania AUREY dostane každý účastník/čka sadenicu lipy – ako symbol života a iniciácie zmeny na našej ceste 🙂

________

Vítané je, keď prídete na stretnutie spolu s partnerom alebo blízkym človekom.

Tešíme sa na Teba 🙂

TÍM AUREA – KOMUNITA ŽIEN

Za podporu ďakujeme MČ Bratislava – Staré mesto, Škole intuície, Boho Studio, Medosviečky a Ekonom Center.

Ďalšie informácie: 

https://aurea.social/

https://familyexpert.eu/

https://blankalichtnerova.sk  

https://intuicia.eu/

https://www.bohostudio.sk/

Podrobnosti

Dátum:
07.10.2023
Čas:
15:30 - 20:00
Cena:
9,00€ – 27,00€
Kategórie:
, ,

Miesto podujatia

Pálffyho palác
Panská 19
Bratislava, 81101 Slovenská republika
+ Mapa Google
Phone
0902334926

Organizátor

AUREA – KOMUNITA ŽIEN
Phone
0902334926
Email
lenka.hamsikova@artofslovakia.com
Zobraziť web organizátora

Vstupenky

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Vstupenky už nie sú dostupné

Odpovede