jozeg mihalisin
mihalisin 2

Zrkadlo muža - Jozef Mihališin

Dokumentárny film

Filmová sála

film

20:00 - 20:10

“Mám 40, mám DOBRÚ prácu, zarábam dobre, mám KRÁSNU rodinu, ženu a deti, dom a pred domom VEĽKÉ auto, každý rok jazdíme na DOVOLENKU, mám v podstate všetko, ale…..

….i tak som nešťastný, vo VNÚTRI som nespokojný, som PRÁZDNY, smutný a je mi zo života, ktorý vediem do plaču. Až sa mi trasie niekedy celé TELO. Mám viac zarábať, mám postaviť ešte väčší dom, mám sa rozviesť, čo mám vlastne urobiť? Ja vôbec neviem, aký ZMYSEL má môj život, a prečo vlastne ŽIJEM.”

To sú slová ako cez KOPÍRAK od mnohých mužov. Tiež je moderné sťažovať sa, nadávať, ohovárať a obviňovať iných. No faktom ostáva, že za to, že mnohí žijeme životy bez vášne, bez iskry v oku a bez zmyslu nie je zodpovedný nikto iný – len my sami. A cesta von existuje. A tou je prevzatie zodpovednosti za svoj život a nahliadnutie v prvom kroku do vlastného zrkadla, kde si nalejeme čistého vína a môžeme objaviť pravdu o sebe samom. A môžeme priniesť zmysel do našich životov.

______

Jozef Mihališin podporuje a inšpiruje niekoľko rokov mužov, otcov, chlapcov na ich ceste k zdravej mužskosti, aby sa ženy v dôvere a úcte mohli oprieť o MUŽA a matky uvideli vo svojich synoch MUŽA. Podporujem rodiny na ich ceste k sebapoznávaniu a rastu v radosti na základe hier zozbieraných z celého sveta.