POVEDZTE ĽUĎOM, ČO ROBÍTE a PREDAJTE TO

Dobrá webstránka, internetový obchod, alebo online aplikácia zvýšia viditeľnosť a návštevnosť prezentácie Vašej tvorby na internete.

WEBSTRÁNKY

Predstavte sa cez skvelú webstránku

Keď vytvárame webové stránky, uisťujeme sa, že fungujú pre váš obchodný model, zvyšujú návštevnosť a prinášajú výsledky, ktoré hľadáte.

INTERNETOVÉ OBCHODY

Predávajte online do celého sveta

Môžeme vám vytvoriť nový internetový obchod od nuly, pomôcť zvýšiť návštevnosť vášho aktuálneho eshopu, alebo dlhodobo spolupracovať na celkovom rozvoji online podnikania.

ONLINE APLIKÁCIE

Baví nás tvoriť užitočné aplikácie

Od vývoja front-end až po back-end servery, vytvoríme perfektnú webovú stránku alebo aplikáciu pre vaše potreby – navrhnutú tak, aby sa škálovala tempom vášho podnikania.

Náš tím

Máme širokú sieť grafikov a dizajnérov v Art of Slovakia a spolupracujeme s firmou plexcore, ktorá sa dlhodobo venuje produkcii webstránok. Naša sieť tvorcov v Art of Slovakia sa neustále rozširuje, vďaka čomu budeme vedieť vyhovieť Vašim konkrétnym potrebám, od tvorby jednoduchých webstránok až po komplexné weby.

Ako prebieha spolupráca

c.1

NÁVRH

Zozbierame od vás informácie a spracujeme návrh

Prvým krokom k úspešnej spolupráci je vypočutie si vašich požiadaviek a správne porozumenie vášho zámeru, preto sa najskôr zameriavame na analýzu požiadaviek, ich prehľadné spracovanie a následný návrh riešenia.

c.2

TVORBA

Našou tvorbou Vám v budúcnosti prinesieme výsledky

V procese tvorby je na prvom mieste funkcionalita, následne obsah, texty, obrázky, audio/video a všetko to následne oživíme príjemným a prehľadným dizajnom.

c.3

PODPORA

Sme pre Vás k dispozícii, aby bolo riešenie funkčné

Po spustení projektu do života a medzi ľudí nič nekončí, práve začína. Tu zabezpečíme technickú podporu projektu aktualizáciami i sledovaním výkonu, ale taktiež sme tu pre členov tímu nášho klienta.

Naše portfólio

plexcore