Lampa Láska

147,00 

Prvý kus tejto dizajnovej lampy bol inšpirovaný láskou k žene. Nosným prvkom je drevená kocka z dubu, ozdobená s betónovým odliatkom v tvare srdca. Esenciu tohto svietidla dotvára veľká, jemne zafarbená žiarovka so špeciálnym žiarivým vláknom. Svetlo, ktoré ním preteká, opisuje slovo “LOVE”. Všetci vieme, čo v slovenčine toto slovo znamená. Betónové srdiečko vieme nahradiť aj iným praktickým prvkom, napríklad bezdrôtovou nabíjačkou.
[dt_gap height=”10″ /]TECHNICKÉ PARAMETRE:
Tienidlo: ⌀12,5cm
Podstavec: 19 x 19cm
Objímka: E27
Žiarovka: LED teplá biela 2700K, 5 W
Dĺžka napájacieho kábla: 180 cm
Výška lampy: 35 cm
Hmotnosť lampy: 2,5 kg
[dt_gap height=”10″ /]VIETE, ŽE:

Láska existuje vo všetkých kultúrach a typ lásky existujúci v danej kultúre naznačuje individuálne chápanie, čo láska je. Rôzni ľudia hodnotia rôzne typy lásky odlišne, čo jeden považuje za láskavosť iný môže považovať za ublíženie. Láska je abstraktná a existuje okolo nej mnoho otázok. Z psychologického hľadiska sa láska radí medzi primárne ľudské potreby. Pre svoj veľký psychologický význam je láska jedným z najdôležitejších námetov v umení – veľa filmov je o láske, piesní, básní, obrazov, fotografií,…

Dostupné na objednávku

-
+

Špecifikácie

Katalógové číslo: 00004 Kategória: Značka: , Dostupnosť:

Dostupné na objednávku

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Informácie o predajcovi

  • Názov obchodu: Lampee
  • Predajca: Lampee
  • Žiadne doterajšie hodnotenia

Všeobecné pravidlá reklamácií a vrátenia sú uvedené v dokumente Zásady používania platformy, ktoré sú platné pre Kupujúceho aj Predávajúceho.