FESTIVAL V SÚLADE S PRINCÍPMI FENG ŠUEJ

FESTIVAL V SÚLADE S PRINCÍPMI FENG ŠUEJ

V správny čas pristupuje k spolutvorbe nášho festivalu Barbara Buľubašová - feng šuej dizajnérka, dekoratérka a gurmánka života - s jej projektom ART LIVING, ktorý pracuje s priestorom tak, aby bol nielen príjemný, útulný, ale aby bol aj funkčný, harmonizujúci a podporujúci ľudí, ktorí v ňom existujú a trávia svoj čas.

Barbara vie, že miesto, domov, kancelária, akýkoľvek priestor, ktorý aktívne tvoríme, nie sú iba štyri steny. Je to akýsi postoj, vyjadrenie nášho vzťahu k sebe samým, k spôsobu žitia.

Svojím projektom ART LIVING prepojila Barbara design, poradenstvo a harmonizáciu priestorov inšpirujúc sa feng šuej, aromaterapiou, lytoterapiou drahých kameňov, colorterapiou i farebným poradenstvom, či tradičnými postupmi a receptami našich predkov.

Je to aktívna žena, miluje tvoriť z prírodných, lokálnych materiálov, miluje látky, šitie jedinečností, kvety, farby, rada prináša inšpirácie a podporu v tvorení pre svoje okolie. Miluje aj  Malý Dunaj, v blízkosti ktorého býva a kde sa dobrovoľnícky angažuje v rôznych kultúrnych a ekologických projektoch miestneho komunitného občianskeho združenia Naše Zálesíčko.  

Lenka Hamšíková

My, ako organizátori festivalu ART OF SLOVAKIA, sme  úprimne radi – až šťastní – že sa tieto dni prepojili naše cesty s Barbarou, a že sa k nám pridáva do tímu.

Projekt ART LIVING pomôže projektu ART OF SLOVAKIA (nielen festivalu) tým, že doň vloží svoje srdce, skúsenosť, energiu i čas, aby naša spoločná tvorba bola robená s radosťou, hĺbkou,  dušou a vášňou pre umenie žitia. 

Barbara, vďaka za Teba! 🙂

Lenka Hamšíková

Sme vďační za každé jedno zdieľanie. Ďakujeme.