Nahrávam...

« Všetky Podujatia

dec 9

MÚDROSTI SVETOVÝCH MEDICÍN I. – AUREA – KOMUNITA ŽIEN

09.12.2023 o 14:30 - 20:00

23,00€ – 43,00€
Mudrosti svetovych medicin AUREA KOMUNITA ZIEN 1

Dýchaj. “Uvoľni sa a pripomeň si, že tento moment je ten jediný čas, o ktorom si môžeš byť istý, že ho máš.“  

– Oprah Winfrey –

MILÁ ŽENA, MILÝ MUŽ.

Pozývame Ťa na stretnutie, ktorého zámerom je prepojenie nášho tela, mysle a duše cez svetové medicíny – ajurvédu, sound healing, rozhovory s tvorivými ženami – ktorých hlboká múdrosť je overená tisícročiami. Predstavíme Ti aj našu Aureu – jej projekty, sociálnu sieť a aktivity – s ktorými spájame, podporujeme a inšpirujeme ženy. To všetko je tu pre Teba tiež❤️

Stretnutie začneme Rozhovormi s obyčajne neobyčajnými ženami a zdieľaním ich inšpiratívnych príbehov. Pokračovať budeme zdieľaním ajurvédskej medicíny od Evky Štefánkovej a plynule prejdeme do zvukového kúpeľa, do ktorého nás pozve Martina Šedlbauer. Diať sa bude aj networking, lahodné tóny budú znieť, ponúkneme svoje diela a občerstvíme sa zdravým jedlom pripraveným podľa ajurvédskej kuchyne🙂

_______________

🍏PROGRAM🍏

🌺1. ROZHOVOR S OBYČAJNE NEOBYČAJNÝMI ŽENAMI, PARTNERKAMI PODUJATIA:
– Alicka McCann Švajková, ktorá našla svoje poslanie v akupunktúre, tradičnej čínskej medicíne a cez Shiatsu terapiu sprevádza ženy na ich ceste k liečeniu mysle, duše a tela.
– Martinka Medvecká, ktorá si prešla zlomovými momentami v živote, kedy sa jej zrútili všetky životné istoty a tie ju priviedli k jej poslaniu, ktoré ju napĺňa už 11 rokov – sprevádzanie bytostí na ich ceste transformácie cez liečivé taoistické cvičenia a meditácie.

🌺2. ROZHOVOR S OBYČAJNE NEOBYČAJNÝMI ŽENAMI, PARTNERKAMI PODUJATIA:
– Ivetka Hudáková, ktorá sa roky modlila za to, aby jej bola ukázaná cesta….. Život ju pritlačil, vykresal z nej diamant a priviedol k jej poslaniu – k liečeniu cez esenciálne oleje a etikoterapiu.
– Katarína Sitarová, ktorá sa venuje detoxikačný technikám, ktoré pramenia z Ajurvédy a pri práci používa bylinné oleje, ktoré štartujú vnútorné orgány a zintenzívňujú funkčnosť a ich kvalitu.

🌺 AJURVÉDA S EVOU ŠTEFÁNKOVOU – vedkyňa, klinická antropologička, ajurvédska i nutričná poradkyňa

Evka Štefánková nás prevedie základmi ajurvédy, liečením s využitím piatich prvkov a dvadsiatich vlastností hmotnej prírody v spojení s našou konštitúciou (váta, pitta, kapha), s ktorou sme sa každý narodili. Evka sa sa zameria na typy a praktické rady, ako vyživovať telo počas celého dňa a ročného obdobia s prihliadnutím na dominanciu určitej konštitúcie. Jednoduchými krokmi si zlepšíme trávenie, jedlo nám bude robiť radosť a naše telo i duša sa nám odvďačia skvelou imunitou a satvickým (očisťujúcim a upokojujúcim) nastavením mysle.

🌺 SOUND HEALING S MARTINOU ŠEDLBAUER – hudobníčka, umelkyňa, maliarka

Martina sa venuje hre na krištáľové misky, tibetské misky, gongy a iné vysokovibračné nástroje. Sprostredkuje nám zážitok s hrou na tibetské misy a skrz tóny nám dopraje vysokovibračný kúpeľ, ktorý nás zmediduje, zregeneruje na mnohých úrovniach. Kúpeľ  nám všetkých prinesie – uvoľnenú myseľ i celé telo – tóny misiek rozvibrujú v tele tekutiny, naštartujú regeneračné procesy v bunkách. Hodinový vibračný kúpeľ má regeneračný účinok ako 16 hodín spánku.

______________

🌺 KDE: Brighter Life Center SK, Hurbanovo námestie 5, Bratislava

______________

🌺VSTUPNÉ:

– Vstupné pre členku Aurey je v sume 23 eur. Zvýhodnený vstup pre 2 členky v sume 43 eur. Od 26.11.2023 máme akciu 1+1 vstup na podujatie v sume 23 eur pre členky – akcia platí pre prvých päť žien.
– Obyčajný vstup pre jednu osobu je v sume 29 eur.

Registráciu pre nové členky – TU

______________

NAŠE VEĽKÉ POĎAKOVANIE PATRÍ MČ BRATISLAVY – STARĚ MESTO A BSK ZA ICH PODPORU A DÔVERU, ŽE PODPORILI POSLANIE AUREY A JEJ AKTIVITY.

Tešíme sa na Teba

TÍM AUREA
Viac info: www.aurea.social
Kontakt: [email protected]
+421 902 334 926

Podrobnosti

Dátum:
09.12.2023
Čas:
14:30 - 20:00
Cena:
23,00€ – 43,00€
Kategórie:
,

Vstupenky

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
1+1 vstup zdarma pre členky
23,00
4 dostupné
1 osoba - členka
23,00
29 dostupné
2 osoby - členky
43,00
20 dostupné
1 osoba - obyčajný vstup
29,00
29 dostupné

Odpovede