ČLENSTVO NA ONLINE PLATFORME

Na online platformu ART OF SLOVAKIA sa môže zaregistrovať ktokoľvek. Je jedno či tvoríš, alebo nie. Vítaní sú všetci milovníci tvorivosti a umenia.

Na našu tvorivú platformu prichádzaš ako návštevník a nie je potrebné sa registrovať. Budeš mať možnosť nakupovať diela tvorcov, vstupenky na podujatia, alebo si čítať zaujímavé články o tvorivosti a tvorcoch.

Pokiaľ sa Ti tu bude páčiť a chcel by si získať možnosť komentovať alebo lajkovať, čo tvorcovia tvoria, je potrebné sa registrovať. Registrovaní používatelia sa stávajú fanúšikmi tvorivosti a získajú rôzne výhody oproti neregistrovaným používateľom.

Po registrácii sa môžeš rozhodnúť, či ostávaš len fanúšikom tvorcov a umelcov, alebo si aktivuješ konto tvorcu a získaš možnosť publikovať svoju akúkoľvek tvorbu a zaradíš sa tak medzi tvorcov.

Náš tím ART OF SLOVAKIA sa špecializuje a podporu tvorcom a ich rozvoju, preto máme pre tvorcov pripravené rôzne funkcie na platforme, ale aj mimo online sveta a máme tiež veľa plánov, ktoré chceme pre tvorcov a umelcov priniesť.

Pre fanúšikov aj tvorcov máme k dispozícii základné členstvá, ktoré budú navždy zdarma a to je naša prvá podpora pre celú tvorivú komunitu. Tvoríme špecializovanú slovenskú online sociálnu sieť, ktorá má svoje pravidlá a etický kódex, kde sa budeme zameriavať len na podporu tvorcov, umelcov, tvorivosti a podporovať len konštruktívnu kritiku, ktorá pomáha rozvoju.

Zaregistruj sa a vstúp do sveta slovenskej tvorivosti

Pre každého fanúšika, podporovateľa tvorivosti, tvorcu, umelca máme prístup navždy zdarma.