Sada kovových vedierok

22,00 

Sada kovových vedierok sa skladá z dvoch kusov vedierok v štýle vintage. Vedierka sú zdobené aplikáciami ruží vytvorených z hliny.

-
+

Popis

Máte radí pekné veci? A k tomu veci, ktoré sú v štýle vintage a romantické? Zdobené jemne, nenútivo a inak, než  veci, ktoré si kúpite v obchode? Tak sada týchto vedierok je práve pre Vás, alebo je vhodná ako darček pre niekoho, kto tento štýl miluje.

Kovové vedierka v štýle vintage s romantickým nádychom. Vedierka sú zdobené hlinenými aplikáciami ruží, maľované akrylom a fixované lakom. Aplikácie ruží sú na oboch stranách vedierok, na jednej strane je ruža jemnejšia, menšia, na druhej strane bohatšia a väčšia. Je na Vás, ktorá strana Vás viac osloví a tak si kvetináčik otočíte smerom do interiéru. Tieto nádobky môžu slúžiť aj ako pekná dekorácia alebo iba na odkladanie drobností. Rozmery vedierok sú výška 14,5 cm, horný obvod je 15, 5 cm a dno má 12 cm.

Ďalšie informácie

Rozmery 14,5 cm

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Informácie o predajcovi

  • Názov obchodu: Fantázia & art
  • Predajca: Fantázia & art
  • Žiadne doterajšie hodnotenia

Všeobecné pravidlá reklamácií a vrátenia sú uvedené v dokumente Zásady používania platformy, ktoré sú platné pre Kupujúceho aj Predávajúceho.