3D Obraz Začarovanej víly

22,00 

Nechajte sa uniesť do sveta fantázie a kúzla s týmto nádherným 3D obrazom s motívom víly a dotvorte svoj domov jedinečným štýlom!

-
+

Špecifikácie

Kategória: Značka: , , , , ,

Popis

Nechajte sa uniesť do sveta fantázie s týmto nádherným 3D obrazom a prineste do svojho domova kúzelnú atmosféru.

Víla, ktorá je hlavným motívom, akoby vystupovala z obrazu, čím vytvára ilúziu trojrozmernosti a pridá do vášho interiéru neobyčajnú hĺbku a dynamiku.

Vzadu sa nachádza úchytka na zavesenie a je vhodný len do interiéru. Tento obraz je dokonalým spojením umenia a prírody, ktorý vám prináša pokoj, harmóniu a dotyk magického sveta priamo do vášho domova.

Urobte z tohto kúsku centrálny bod vašej obývačky, spálne alebo darujte niekomu, koho máte radi a chcete ho potešiť niečím naozaj výnimočným.

 

3d obraz s prekrásnou, jemnou vílou na drevenom podklade v tvare srdca. Vzadu sa nachádza úchytka na zavesenie. Doplní svojou krásou a nežnosťou každú detskú izbu. Vhodný len do interiéru. Veľkosť 25 cm.

Na podklad víly som použila kamenný papier a vyplnila ho vatou na vytvorenie 3D efektu, ktorý dopĺňajú umelé kvety na čelenke.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Informácie o predajcovi

  • Názov obchodu: Lucy Dekor
  • Predajca: Lucy Dekor
  • Žiadne doterajšie hodnotenia

Všeobecné pravidlá reklamácií a vrátenia sú uvedené v dokumente Zásady používania platformy, ktoré sú platné pre Kupujúceho aj Predávajúceho.