Joli crop

Mužská a Ženská úloha v partnerstve - Joli Litvaj

prednáška

Galéria

prednáška

19:00 - 20:00

Akú úlohu má v partnerstve muž a akú žena? Naozaj je rodina kompletná len vtedy, ak má otca aj mamu? Jestvuje nezastupiteľná úloha ženy alebo muža v rodine? Sú pre muža a ženu isté činnosti osobitne prirodzené? Čo je to mužská a ženská energia? Má mužsko-ženská energia vplyv na mužsko-ženskú rolu v partnerstve?

Môže žena porozumieť mužskému svetu a naopak muž tomu ženskému?

Ak Vás zaujali naše otázky, pridajte sa k nám na cestu k ich odpovediam.

Radi by sme vám predstavili človeka, ktorý tvrdí, že rozdiel medzi mužom a ženou je oveľa menší, ako sme zvyknutí uvádzať v spoločenskom stereotype. Napriek jeho tvrdeniam, uznáva jedinečnosť týchto zdanlivo oproti sebe stojacich rodov.

Toto nové, aj keď veľmi jednoduché poňatie, prináša priekopnícke prístupy k poňatiu prepojenia muža a ženy do naplňujúcich rovnocenných vzťahov.

Na tomto poznaní je postavená štruktúra vyučovania Rozvážnych vzťahov, ktoré je súčasťou náuky Rozpoznania skutočnosti v Univerzite vedomého života.

Pozývame Ťa na stretnutie s človekom, ktorý vďaka snahe vyjadrovať čo naozaj cíti a zvyšovaniu pozornosti na to čo cíti, začal postupne uchopovať svoj život do vlastných rúk.

Utrpenie je totiž ilúzia a náš život je od začiatku nastavený tak, aby sme všetky živé bytosti boli šťastné. Neveríte? Poďte sa započúvať do časti poznania o „Rozvážnych vzťahoch“.

Prednášku povedie učiteľ Univerzity vedomého života Joli Litvaj interaktívnou formou a bude daný priestor aj na otázky prítomných.