JURAJ HUDÁK

V lese vyberám jedinečné kúsky dreva, navrhujem dizajn lampy a technicky spracuvávam lampu do finálnej a funkčnej podoby.

Milí priatelia, rád by som vás pozval k podpore mojich aktivít formou daru. Vaša pomoc mi umožní pokračovať v tom, čo robím, a zlepšovať sa. Každý príspevok sa počíta a vážim si vašu podporu. Ďakujem za vašu štedrosť!

Osobné údaje

Údaje z kreditnej karty
Ide o bezpečnú platbu šifrovanú SSL
Podmienky

Čiastka podpory 10,00€ One Time

Jedinečná lampa podľa Vášho želania

Juraj Hudák

Materiál

Súčasťou každej lampy je drevený kúsok z prírody, ktorý jej dodáva čaro, eleganciu a charizmu. Môžete si ho vybrať z mojej ponuky, alebo načrtnúť mi svoju vlastnú predstavu. Podstavce lámp môžu byť tiež drevené, kamenné, kovové, či odliatky z betónu.

Juraj Hudák

Prevedenie

Prevedenie lampy vieme vytvoriť v rôznych veľkostiach od stolových solitérov, párových na nočné stolíky, stropných, nástených, alebo stojacich v priestore. Dokážeme prispôsobiť dizaj lámp na mieru k Vašemu interiéru i po farebnej stránke. Paleta možností je otvorená.

Juraj Hudák

Funkčnosť

Lampa sama o sebe je užitočná, je však možné túto užitočnosť rozšíriť a pridať svietidlu napríklad bezdrôtovú nabíjačku, misku na ovocie, odkladací priestor na knihu, alebo iné vychytávky. Fantázii môžete dať voľnosť.

Juraj Hudák

Žiarovky

Naše lampy sú prevažne vybavené úspornými LED žiarovkami, ktoré sú kvalitné i dizajnové. Podľa potreby vyberáme tvar a veľkosť žiarovky, svietiviosť a farbu svetla, veľkosť závitu alebo stmievateľné žiarovky, ktorou si nastavíte intenzitu svietivosti.

Juraj Hudák

Tienidlá

Táto časť je veľmi dôležitá a dodáva lampe celkový imidž. Vieme pre Vás nielen vybrať vhodný typ, veľkosť či farbu, tienidlo vieme aj dekoratívne ozdobiť o rôzne prírodné prvky, kvety, listy, či iné.

Juraj Hudák

Komponenty

Elektrické kompotenty, káble, vypínače, úchytky môžu byť v rôznych farbách, veľkostiach, či materiáloch – od keramických, sklenených, umelohmotných až po prírodné, ľanové.