Chcem predávať

CHCEM PREDÁVAŤ

Máme predajný priestor pre ľudí, ktorí tvoria vo svojom živote krásu, hodnoty a kultivujú náš spoločný priestor.

MILÍ TVORCOVIA A UMELCI,

pozývame vás na prvý ročník nového festivalu ART OF SLOVAKIA, ktorý sa bude konať v Bratislave vo Vodárenskom múzeu, 15.10.2022 v čase od 9:00 do 21:00 hod.  

PREZENTÁCIA FESTIVALU V PDF 

Zmyslom festivalu je podpora tvorivosti a ľudskosti v nás. Aby sme svoj život urobili vedomejším, tvorivejším a radostnejším. 

KTO JE VÍTANÝ

Priestor k prezentácii a predaju dávame tvorcom z tradičného i súčasného umenia. Vítaní sú profesionáli, “handmade” tvorcovia, ale aj amatéri, ktorí naberajú odvahu vyjsť z domáceho prostredia a presunúť sa so svojou tvorbou medzi ľudí.

CENA ZA PRIESTOR

Predajné miesto je spoplatnené registračným poplatkom podľa veľkosti: 1 m2 v sume 30 eur, 2 m2 v sume 50 eur, 3 m2 v sume 70 eur, 4 m2 v sume 90 eur (väčší priestor podľa dohody). Organizátor prostredníctvom tohto poplatku uhrádza časť svojich nákladov. 

Je možné získať aj 50%-nú zľavu z registračného poplatku na základe nižšie uvedených možností.

HLAVNÁ TÉMA “LÁSKA A MIER”

Budúcim predajcom na festivale dávame špeciálnu výzvu, aby vytvorili v téme “Láska a mier” jedinečné dielo, ktorým odprezentujú svoje vnímanie a cítenie tejto témy. Je možnosť toto dielo venovať pre občianske združenie ART OF SLOVAKIA, ktoré ho bude ako špeciálnu edíciu vystavovať na festivale a predávať na podporu svojich projektov. Ak tvorca podaruje svoje dielo pre tento zámer, získava automatickú zľavu 50% z registračného poplatku.

Nakoľko je dôležité, aby boli tvorcovia na festivale rozmanití, s rôznorodou ponukou svojich diel a výrobkov, organizátor si vyhradzuje právo na ich schvaľovanie a následného výberu.     

DVE ČASTI PREDAJNEJ ZÓNY

  1. predaj súčasného umenia sa bude konať v interiéri v Tvorivej sále Vodárenského múzea (kapacita 25 tvorcov s predajným stolom)
  2. predaj remeselných výrobkov sa bude konať v exteriéri na Remeselnom trhu vo Vodárenskom múzeu (kapacita 25 tvorcov s predajným stánkom).

MIESTO KONANIA

Bližšie informácie k miestu konania nájdeš v sekcii MIESTO KONANIA.

POTVRĎ SVOJ ZÁUJEM

Ak Ťa oslovila možnosť a príležitosť predaja na festivale, prosím, vyplň registračný formulár ZÁVÄZNÚ PRIHLÁŠKU – kde nájdeš ďalšie organizačné informácie.

Tešíme sa na vzájomné prepojenie a vidíme sa na festivale.