Chcem predávať

CHCEM PREDÁVAŤ

Máme predajný priestor pre ľudí, ktorí tvoria vo svojom živote umenie, krásu, hodnoty a kultivujú náš spoločný priestor.

MILÁ UMELKYŇA, MILÝ TVORCA.

Pozývame Ťa na druhý ročník festivalu ART OF SLOVAKIA, ktorý sa bude konať v Bratislave vo Vodárenskom múzeu, 7.10.2023 v čase od 10:00 do 21:00 hod.  

KTO JE VÍTANÝ

Priestor k prezentácii a predaju dávame tvorcom z tradičného i súčasného umenia. Vítaní sú profesionáli, “handmade” tvorcovia, ale aj amatéri, ktorí naberajú odvahu vyjsť z domáceho prostredia a presunúť sa so svojou tvorbou medzi ľudí.

PRE ČLENOV ART OF SLOVAKIA

Priestor k predaju a prezentácii dávame iba našim členom – to znamená registrovaným umelcom a tvorcom na našej platforme so sociálnou sieťou. Aj touto cestou chceme rozširovať našu komunitu a dávať ľuďom príležitosť v tomto online prostredí pre ďalšie spájanie sa, komunikáciu, podporu a predaj svojej tvorby. REGISTRÁCIA 

CENA ZA PRIESTOR

Predajné miesto je spoplatnené registračným poplatkom podľa veľkosti: 1 m2 v sume 34 eur, 2 m2 v sume 58 eur, 3 m2 v sume 82 eur, 4 m2 v sume 98 eur (väčší priestor podľa dohody). Organizátor prostredníctvom tohto poplatku uhrádza časť svojich nákladov. 

HLAVNÁ TÉMA – RODINA

Budúcim predajcom na festivale dávame špeciálnu výzvu, aby vytvorili v téme RODINA jedinečné dielo, ktorým odprezentujú svoje vnímanie a cítenie tejto témy. Je možnosť toto dielo venovať pre občianske združenie ART OF SLOVAKIA, ktoré ho bude ako špeciálnu edíciu vystavovať na festivale a predávať na podporu svojich projektov. 

VÝBER PREDAJCOV

Nakoľko je dôležité, aby boli tvorcovia na festivale rozmanití s rôznorodou ponukou svojich diel a výrobkov, organizátor si vyhradzuje právo na ich schvaľovanie a následný výber, o ktorom budeme všetkých informovať čo najskôr.     

MIESTO KONANIA

Bližšie informácie k miestu konania nájdeš v sekcii MIESTO KONANIA.

POTVRĎ SVOJ ZÁUJEM

Ak Ťa oslovila možnosť a príležitosť predaja na festivale, prosím, vyplň registračný formulár ZÁVÄZNÚ PRIHLÁŠKU – kde nájdeš ďalšie organizačné informácie.

Tešíme sa na vzájomné prepojenie a vidíme sa na festivale.