Mužská a ženská úloha v partnerstve - Leri Veleslav Švec

Mentor, učiteľ

Galéria

zážitková prednáška

19:00 - 20:00

Akú úlohu má v partnerstve muž a akú žena? Naozaj je rodina kompletná len vtedy, ak má otca aj mamu? Jestvuje nezastupiteľná úloha ženy alebo muža v rodine? Sú pre muža a ženu isté činnosti osobitne prirodzené? Čo je to mužská a ženská energia? Má mužsko-ženská energia vplyv na mužsko-ženskú rolu v partnerstve?
Môže žena porozumieť mužskému svetu a naopak muž tomu ženskému?

Ak ťa zaujali tieto otázky, pridaj sa k nám na cestu k ich odpovediam prostredníctvom zážitkovej a interaktívnej prednášky, ktorou ťa prevedie Leri Veleslav Švec – učiteľ a vedúci výuky Univerzity vedomého života

Leri ti predstaví svoje poznanie, že rozdiel medzi mužom a ženou je oveľa menší, ako sme zvyknutí uvádzať v spoločenskom stereotype. Napriek jeho tvrdeniam, uznáva jedinečnosť týchto zdanlivo oproti sebe stojacich rodov. Zbavuje ich len zbytočných pokrivených nánosov a povrchných prvoplánových poučiek z minulosti.

Jeho nové, aj keď veľmi jednoduché poňatie, prináša priekopnícke prístupy k poňatiu prepojenia muža a ženy do naplňujúcich rovnocenných vzťahov.

Na tomto novom poznaní je postavená štruktúra vyučovania Rozvážnych vzťahov, ktoré je súčasťou náuky Rozpoznania skutočnosti v Univerzite vedomého života.