Festivalový blog

FESTIVALOVÝ BLOG

“Tvorivosťou ku krajšej budúcnosti”

Mám rada rozhovory, kde človek cez odpovede ukáže kus seba i kus svojho príbehu. Dostala som vzácnu príležitosť, odpovedať na zvedavé otázky našej skvelej kolegyňky, dobrosrdečnej žienky Lucie Blahovej, ktorá sa počas materskej dovolenky stará nielen o svoje dve maličké dievčatká, ale celým srdcom pomáha rásť aj projektu ART OF SLOVAKIA.

Festival ART OF SLOVAKIA v číslach

Do priestoru mesta prinesie viac tvorivosti, ľudskosti, podpory a umenia. Aby sme povzbudili tvoju predstavivosť a zvedavosť, prostredníctvom čísel ti prezradíme, prečo festival vzniká, ako, kde a s kým.

Nový festival ART OF SLOVAKIA ožije už v októbri

Tvoríme nový príbeh výnimočného festivalu ART OF SLOVAKIA, ktorého brány otvoríme pre verejnosť 15. októbra 2022. S týmto novým zážitkovým a interaktívnym podujatím chceme vniesť do priestoru hlavného mesta viac tvorivosti, ľudskosti, podpory i umenia. Miesto diania, umelcov, tvorcov a program sme citlivo vyberali a dizajnovali tak, aby zaujal ľudí bez rozdielov, bez obmedzení a každého veku. Festival je postavený na myšlienke, že práve tvorivosťou si vieme urobiť náš život krajším, naplnenejším a radostnejším.