Festivalový blog

FESTIVALOVÝ BLOG

FESTIVAL V SÚLADE S PRINCÍPMI FENG ŠUEJ

V správny čas pristupuje k spolutvorbe nášho festivalu Barbara Buľubašová – feng šuej dizajnérka, dekoratérka a gurmánka života – s jej projektom ART LIVING, ktorý pracuje s priestorom tak, aby bol nielen príjemný, útulný, ale aby bol aj funkčný, harmonizujúci a podporujúci ľudí, ktorí v ňom existujú a trávia svoj čas.

“ĎAKUJEME, PANI STAROSTKA DANA ČAHOJOVÁ”

Bola medzi prvými, ktorá nám dôverovala a bola medzi prvými, ktorá podporila náš festival tvorivosti a ľudskosti.

Starostke bratislavskej Karlovej Vsi Dane Čahojovej ďakujeme nielen za toto gesto, ale aj za jej snahu viesť mestskú časť transparentne, proaktívne, udržateľne a najmä ľudsky. V dnešnej dobe je to cenné a výnimočné, pristupovať v politike i k veciam verejným s rozvahou, múdrosťou i srdcom.

PRAVIDLÁ SPOLUBYTIA NA FESTIVALE ART OF SLOVAKIA

Festival tvoríme s dôrazom na detail, pretože vieme, že práve tie malé drobné maličkosti dotvárajú celkový pocit a výsledný efekt. Snažíme sa vytvoriť atmosféru, dianie aj priestory festivalu bezpečné, priateľské, čisté, funkčné. Aj preto Vás vo virtualite aj realite oslovujeme s týmito slovami.

“Tvorivosťou v ústrety krajšej budúcnosti”

Mám rada rozhovory, kde človek cez otázniky i odpovede ukáže kus seba i kus svojho príbehu.

Dostala som vzácnu príležitosť, odpovedať na zvedavé otázky našej skvelej kolegyňky, dobrosrdečnej žienky Lucie Blahovej, ktorá sa počas materskej dovolenky stará nielen o svoje dve maličké dievčatá, ale celým svojím srdcom pomáha rásť aj projektu ART OF SLOVAKIA.

Festival ART OF SLOVAKIA v číslach

Do priestoru mesta prinesie viac tvorivosti, ľudskosti, podpory a umenia. Aby sme povzbudili tvoju predstavivosť a zvedavosť, prostredníctvom čísel ti prezradíme, prečo festival vzniká, ako, kde a s kým.

Nový festival ART OF SLOVAKIA ožije už v októbri

Tvoríme nový príbeh výnimočného festivalu ART OF SLOVAKIA, ktorého brány otvoríme pre verejnosť 15. októbra 2022. S týmto novým zážitkovým a interaktívnym podujatím chceme vniesť do priestoru hlavného mesta viac tvorivosti, ľudskosti, podpory i umenia. Miesto diania, umelcov, tvorcov a program sme citlivo vyberali a dizajnovali tak, aby zaujal ľudí bez rozdielov, bez obmedzení a každého veku. Festival je postavený na myšlienke, že práve tvorivosťou si vieme urobiť náš život krajším, naplnenejším a radostnejším.