FESTIVAL

Tvoríme nový príbeh vpísaný do jedinečného festivalu, ktorý podporí tvorivosť a ľudskosť v nás.

Pozývame Ťa na celodenný festival ART OF SLOVAKIA, v ktorom sa ponoríme do kreatívneho sveta nadaných ľudí, filmov, hudby, tanca, fantázie i príbehov. Rozprúdime krv i radosť v našich žilách. Novými stretnutiami, poznaním a zážitkami. Bude to stáť za to!

foto zdroj: www.vodarenskemuzeum.sk

FESTIVAL ART OF SLOVAKIA

UNIKÁTNE PODUJATIE PRE PODPORU ĽUDÍ A TVORCOV

Príď a spoznaj prvý ročník nového a výnimočného festivalu v Bratislave, ktorý oživí priestory historickej vodárne s viac ako 40-timi tvorivými aktivitami. Spoluvytvára ho 100 nadaných tvorcov a umelcov z rôznych kútov Slovenska i Čiech. Prvou hlavnou témou je "Láska a mier", ktorá zarezonuje ľuďmi, aktivitami i festivalom.

FESTIVAL SA TVORÍ PRE TEBA

calendar copy

15.10.2022
od 9:00 do 21:00

Vodárenské múzeum Bratislava

40 aktivít, filmy, workshopy, prednášky, výstavy

100 vystupujúcich tvorcov, umelcov, organizácií

hlavna tema copy

Hlavná téma
Láska a Mier

Predaj tvorby a výrobkov umelcov

stromček copy

Deťom rozdáme 100 sadeníc lipy

dobrovolne vstupne copy

Dobrovoľné vstupné

vizia copy

VÍZIA
Podujatie sa bude konať každoročne so snahou prinášať aktuálne tvorivé témy

NÁVŠTEVNÍCI
0-100 rokov Bezbarierový prístup

ruler copy

Interiér 670 m2 (tvorivá sála, filmová sála, galéria) Outdoor 2000 m2 (remeselný trh, chutná zóna, záhrada)

ciel copy

CIEĽ
Podporiť ľudí v tvorení, vzdelávaní sa, sebarozvoji, zdraví, spájaní sa a komunikácii

Ako jednotlivec nevieme ovplyvniť, či bude svet bezpečné a priateľské miesto pre každého. Čo ale ovplyvniť vieme, je náš vlastný postoj - vzťah k sebe samému. Akú energiu, hodnoty v sebe tvoríme, aké slová či činy posielame ďalej do sveta, to sa nám vráti späť. Láska a mier pre nás znamená žiť s tvorivosťou, pravdou a súcitom voči sebe i ostatným.

Lenka a Juraj

festivalová téma Láska a mier

ŠPECIÁLNA EDÍCIA

Láskaví umelci aktuálne vytvárajú špeciálne umelecké diela v téme "Láska a mier" cez svoje vlastné vnímanie a cítenie. Výsledok tohto kreatívneho procesu si môžeš pozrieť, ale aj zakúpiť priamo na festivale, kde bude vytvorená výstava týchto jedinečných diel. Ich výber bude dostupný od septembra 2022 s možnosťou aj cez online rezerváciu.

foto zdroj: www.vodarenskemuzeum.sk

ŽIVÉ MIESTO

VODA JE ŽIVOT A MY SME JEJ SÚČASŤOU

Festival sa koná v charizmatickom Vodárenskom múzeu v industriálnom priestore historickej vodárne. Súčasťou je aj atraktívna záhrada v blízkosti majestátneho Dunaja a jeho čarovných zákutí. Energia tohto priestoru je pre tvorivý a živý festival ako stvorená.

Adresa: Devínska cesta 1, 841 10 Bratislava

MIESTO VSTUPENKY DARČEK

ŽIVÝ, ZMYSLUPLNÝ, TVORIVÝ 

Na festival sa lístky nepredávajú, ale podporou môžeš od nás dostať živý, symbolický darček ako malý "kúsok" lásky. Máme pre Teba sadenicu lipy malolistej a drevené srdiečko vyrobené šikovnými rukami rómskych chlapcov.

NAŠI PARTNERI

PODALI POMOCNÚ RUKU A AJ VĎAKA NIM VZNIKÁ FESTIVAL ART OF SLOVAKIA

Celý tím ART OF SLOVAKIA ďakuje úprimne a zo srdca partnerom za dôveru i podporu, že aj v náročnejších časoch podporili nový festival pre ľudí s témou tvorivosti a ľudskosti. Silné gesto a naša veľká vďaka.

Bude nám potešením, keď nám zanecháš Tvoju emailovú adresu. Naším zámerom je prinášať Ti zaujímavé a hodnotné informácie o slovenských tvorcoch, umení, zmysluplných projektoch a užitočných novinkách.