FESTIVAL ART OF SLOVAKIA

07.10.2023

Vodárenské múzeum, Bratislava

dní
hodín
minút
sekúnd

Jedinečný umelecký festival v Bratislave podporujúci tvorivosť a ľudskosť v nás.

Pozývame Ťa na celodenný festival ART OF SLOVAKIA, v ktorom sa ponoríme do kreatívneho sveta tvorivých ľudí, do krásy umenia, múdrosti slov i filmov, hudby, fantázie i príbehov. Rozprúdime radosť novými stretnutiami, úsmevmi a zážitkami. Bude to stáť za to!

FESTIVAL ART OF SLOVAKIA

JEDINEČNÉ PODUJATIE PRE PODPORU ĽUDÍ A TVORCOV

Príď a spoznaj druhý ročník výnimočného festivalu v Bratislave, ktorý oživí priestory historickej vodárne s viac ako 30-timi tvorivými aktivitami. Spoluvytvára ho viac ako 100 nadaných tvorcov a umelcov z rôznych kútov Slovenska i Čiech.

Hlavnou témou tohto ročníka je RODINA, ktorá zarezonuje v priestore festivalu, jeho aktivitami, hodnotami, vizuálmi a tvorivosťou.

FESTIVAL SA TVORÍ PRE TEBA

calendar copy

7.10.2023
od 10:00 do 21:00

Vodárenské múzeum Bratislava

30 aktivít - filmy, hudba, workshopy, prednášky, výstavy

100 vystupujúcich tvorcov, umelcov, organizácií

hlavna tema copy

Hlavná téma
RODINA

Predaj tvorby a výrobkov umelcov

stromček copy

Vstupné 12 eur
na vybrané aktivity

dobrovolne vstupne copy

Dobrovoľný vstup pre návštevníkov podujatia

vizia copy

VÍZIA
Podujatie sa bude konať každoročne so snahou prinášať aktuálne tvorivé témy

NÁVŠTEVNÍCI
0-100 rokov
Bezbarierový prístup

ruler copy

PRIESTOR
Interiér 670 m2 (tvorivá sála, filmová sála, galéria) Exteriér 1500 m2 (tvorivé dielne, záhrada)

ciel copy

CIEĽ
Podporiť ľudí v tvorení, vzdelávaní, sebarozvoji, spájaní sa

RODINA je základ spoločenstva - a tvoriť v nej zdravé hodnoty, vzťahy, komunikáciu, priestor pre zdravé fungovanie pre všetkých jej členov - nie je vždy samozrejmosťou.

Potrebujeme pomôcť, podporiť a učiť sa, stavať pevné základy rodiny, jej hodnotové rámce, zdravé hranice, svoje miesto v nej. Na festivale sa o tom budeme nielen rozprávať, inšpirovať sa, spievať, maľovať, tvoriť, ale aj ďakovať, že každý z nás má svoju RODINU. Miesto, z ktorého vzišiel a miesto, kam patrí.

Za túto tému ďakujem jednému výnimočnému človeku, ktorý navštívil náš prvý ročník festivalu a takto nás inšpiroval. Som rada, že to môžeme spolutvoriť spolu s nami.

o festivalovej téme RODINA

ŠPECIÁLNA EDÍCIA

Láskaví a nadaní umelci aktuálne vytvárajú špeciálne umelecké diela v téme "RODINA" cez svoje vlastné vnímanie a cítenie.

Výsledok tohto kreatívneho procesu si môžeš prísť pozrieť priamo na festivale. Pripravíme v priestoroch výstavu týchto jedinečných diel, ktoré budú aj na predaj v rámci našej podpory.

foto zdroj: www.vodarenskemuzeum.sk

ŽIVÉ MIESTO

VODA JE ŽIVOT A MY SME JEJ SÚČASŤOU

Festival sa koná v charizmatickom Vodárenskom múzeu v industriálnom priestore historickej vodárne. Súčasťou je aj atraktívna záhrada v blízkosti majestátneho Dunaja a jeho čarovných zákutí. Energia tohto priestoru je pre tvorivý a živý festival ako stvorená.

Adresa: Devínska cesta 1, 841 10 Bratislava

VIP VSTUPENKY NA PROGRAM

INŠPIRUJÚCI HOSTIA SO SILNÝM PRÍBEHOM  

Rozhodli sme sa, že oslovíme v rámci témy RODINA naozaj zaujímavých ľudí, tvorcov, ktorí o téme nielen rozprávajú, ale ktorí ňou hlavne žijú.

Cez ich príbehy, pohľady na život, posolstvá i tvorbu, dotkneme sa vo vnútri seba. Sú to práve tie momenty, ktoré pripomínajú človeku jeho zraniteľsnosť, hĺbku i silu.

POZVÁNKA PRE NOVÝCH PARTNEROV ROČNÍKA 2023. TVORTE KRÁSU A ZMYSEL SPOLU S NAMI

POZÝVAME FIRMY, DONOROV, KTORÍ VEDIA OCENIŤ A PODPORIŤ NAŠU OBROVSKÚ SNAHU I CHUŤ, UROBIŤ PRE ĽUDÍ  SPÁJAJÚCE, UZITOČNÉ, TVORIVÉ A SEBAROZVOJOVÉ AKTIVITY. PODPORTE KRÁSU A ĽUDSKOSŤ, PRIDAJTE SA K NÁM.   

NAŠI PARTNERI ROČNÍKA 2022

PODALI POMOCNÚ RUKU A AJ VĎAKA NIM VZNIKOL NOVÝ FESTIVAL ART OF SLOVAKIA

Bude nám potešením, keď nám zanecháš Tvoju emailovú adresu. Naším zámerom je prinášať Ti zaujímavé a hodnotné informácie o slovenských tvorcoch, umení, zmysluplných projektoch a užitočných novinkách.