Nahrávam...

« Všetky Podujatia

  • Toto podujatie už prebehlo
feb 17

Umelecký kurz „Maľovanie osobných bodkovaných mandál“

17.02.2024

99€

Podujatie navigácia

p

Srdečne Vás pozývam na umelecký kurz „Maľovanie osobných bodkovaných mandál“

“Zmyslom umeleckého vzdelávania nie je len výchova umelcov, ale aj cesta k radosti z objavovania umeleckého sveta”

Miesto konania: AngelsArt – Yoga & Art House, Svetlá 3, 811 02 Bratislava. Mapu a fotku budovy nájdete na web stránke pod informáciami “Kde nás nájdete”

KEDY:

– sobota 17.02.2024, 09:00- 16:00 hod

– Darčeková poukážka

– Individuálny kurz

CENA: 99€ (v cene sú okrúhla doska v priemere 20 cm, sádrový odliatok v tvare srdca alebo svietnik, farby, pomôcky na maľovanie, lektor,…)

Registrácia nie je nutná, zakúpením kurzu si automaticky registrovaná/ý

Kurz bude uzavretý. Minimálny počet ľudí sú 4 osoby, maximálny počet ľudí je 8 osôb.

Vyskúšate si techniku maľovania osobných bodkovaných mandál na základe mena a dátumu narodenia.Na kurze si vytvoríme osobnú mandalu v priemere 20 cm a sádrový odliatok v tvare srdca alebo svietnik, ktoré budeme maľovať bodkovanou “Dots” technikou. Maľovanie mandál je dobré k stíšeniu mysle, navodeniu pocitu kľudu a spokojnosti, zvýšeniu schopnosti koncentrácie. Práca s mandalami nám pomáha zjednotiť telo, myseľ a dušu.

Darčeková poukážka (na meno) Vám bude zaslaná e-mailom. Je platná 3 mesiace od zakúpenia a dá sa použiť len v skupinových termínoch vypísaných na stránke.

Individuálny kurz je vhodný pre 1 osobu. Termín kurzu (deň a hodinu) si treba pred zakúpením dohodnúť na t.č: 0911 020 458. Kurz trvá cca. 3-4 hodiny. Cena kurzu je 249 Eur.

Ak potrebuješ viac informácií, neváhaj ma kontaktovať.

PODMIENKY ÚČASTI NA KURZE:

Prihláška sa považuje za záväznú až po uhradení kurzovného. Pri limitovanej kapacite miest sa zohľadňuje poradie prijatých platieb.

Organizátor si vyhradzuje právo na zrušenie kurzu, zmenu termínu, či miesta konania z organizačných dôvodov. Akákoľvek zmena bude čo najskôr oznámená.

PLATOBNÉ PODMIENKY:

Účastnícky poplatok 99,- EUR je potrebné uhradiť do 2 dní od nákupu bankovým prevodom na číslo účtu organizátora v tvare IBAN SK64 1100 0000 0029 4912 8958 alebo platobnou kartou cez platobnú bránu.

V správe pre príjemcu uveďte: vaše meno a priezvisko

STORNO PODMIENKY:

Pri odhlásení sa 7 dní pred začatím kurzu je storno poplatok 0% zo zaplatenej sumy. Pri odhlásení sa menej ako 7 dní pred začatím kurzu je poplatok nevratný ale je možné si ho presunúť na iné naše vzdelávacie podujatie. V prípade, že sa náhle nemôžete kurzu zúčastniť, máte možnosť poslať za seba náhradníka alebo náhradníčku. O tejto zmene je nutné informovať vopred.

Úhradou poplatku akceptujete podmienky účasti, platby a storno podmienky.

Teším sa na stretnutie.

Ingrida – AngelsArt

Podrobnosti

Dátum:
17.02.2024
Cena:
99€
Kategória:
Webstránka:
https://www.angelsart.sk/product/umelecky-kurz-malovanie-bodkovanych-mandal

Miesto podujatia

AngelsArt
Svetla 3
Bratislava, Bratislavský kraj 81102 Slovenská republika
+ Mapa Google
Phone
+421 911 020 458
Zobraziť webstránku

Odpovede