Nastavenia účtu

Do nastavení účtu sa dostaneš cez menu v pravom hornom rohu (verzia pre desktop) kliknutím položku “Účty a nastavenia”. Nastavenia účtu slúžia na zmenu prihlasovacieho mena (e-mailu) alebo hesla, na nastavenie notifikácií, nastavenia Tvojho súkromia (ktoré informácie majú byť viditeľné, ktoré si praješ skryť, a ktoré vidíš len Ty). Môžeš tu spravovať užívateľov ktorých si zablokoval, nastaviť od koho chceš prijímať pozvánky do skupín a možnosť exportu všetkých dát, ktoré si kedy na platformu zadal.

4.1 Zmena hesla a Zabudnuté heslo

4.1.1 Zmena hesla – pre zemnu hesla klikni na ikonu prihláseného užívateľa v pravom hornom rohu (desktop verzia) a v menu vyber “Účty a nastavenia”. To Ťa odnaviguje priamo na zmenu hesla

4.1.2 Zabudnuté heslo – použi nasledujúci link https://artofslovakia.com/wp-login.php?action=lostpassword , zadaj e-mailovú adresu a klikni na tlačítko “Poslať”. Do e-mailu Ti príde správa s linkom pre nastavenie nového hesla.

4.2 Nastavenia notifikácií – klikni na ikonu prihláseného užívateľa v pravom hornom rohu (desktop verzia) a v menu vyber “Účty a nastavenia”, potom použi tlačidlo “Nastavenia účtu” a následne vyber záložku “Nastavenia notifikácií”. Tu si môžeš detailne nastaviť, v akých prípadoch Ti majú byť zasielané e-maily a v akých prípadoch sa majú zobrazovať notifikačné bubliny na obrazovke.